Malowanie mieszkań, domów Warszawa

Prace malarskie i tapetowanie ścian wykonujemy w sposób profesjonalny. Wbrew pozorom, te prace mogą się wydawać łatwe do wykonania, niemniej wymagają sporego doświadczenia i staranności.

Podczas prac malarskich, należy uprzednio sprawdzić podłoże i przygotować w należyty sposób dane podłoże, użyć właściwego i sprawdzonego podkładu gruntującego, wybrać stosowny rodzaj farb do danych powierzchni oraz w umiejętny sposób dobrać gęstość farb i odpowiednie narzędzia do malowania.

Należy również starannie zabezpieczyć posadzki, meble i inne detale na czas tych prac, a także w umiejętny sposób okleić taśmą styk np. okna, drzwi, listew, mebli, ze ścianą oraz wielu innych elementów. Tapetowanie natomiast wymaga dużego doświadczenia, które zdobywa się przez wiele lat – układając różnego rodzaje tapet i oklein ściennych. Usługi wykonujemy w Warszawie i bliskich okolicach.

Zakres usług malarskich

  • malowanie: ścian, sufitów, okien, grzejników, rur, drzwi
  • tapetowanie ścian i sufitów
  • gruntowanie ścian i sufitów
  • gładź gipsowa – wygładzanie ścian i sufitów – sztablatura

MabaBud – profesjonalne tapetowanie oraz usługi malarskie Warszawa i okolice

Firma MabaBud to dysponująca bardzo długim stażem na rynku firma malarska Warszawa bowiem stanowi nasz główny obszar działania już od 30 lat. Na przestrzeni tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, a ponadto skompletowaliśmy także bogato wyposażone zaplecze techniczne oraz wysoko kwalifikowany, dobrze zgrany zespół fachowców. Dzięki temu malowanie mieszkania w przypadku każdego zlecenia przeprowadzamy niezwykle szczegółowo, precyzyjnie i w sposób zapewniający długotrwale utrzymujące się efekty.

Wspomniany długi staż w branży przełożył się jednak nie tylko na bardzo wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Oprócz tego zapewnił nam również możliwość realizowania zleceń w pełni kompleksowo. W zależności od Państwa potrzeb mogą one obejmować m.in.:

– profesjonalne tapetowanie mieszkania,

– malowanie ścian, sufitów, drzwi, grzejników, rur, a także okien skrzynkowych lub zespolonych,

– usuwanie starych tapet oraz powłok malarskich,

– montowanie wzmacniających konstrukcję albuminowych narożników,

– wszelkie czynności przygotowawcze, poprzedzające właściwe malowanie mieszkania, takie jak gruntowanie ścian i stropów, czy też mycie ich oraz wygładzanie wraz z kilkuetapowym szlifowaniem.

Ile kosztuje malowanie mieszkania we współpracy z firmą MabaBud?

Na postawione powyżej pytanie niestety nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Jak niemal ze wszystkim innymi usługami budowlanymi, także i malowanie lub tapetowanie mieszkania czy pojedynczego wnętrza uzależnione jest pod względem kosztów od wielu niejednolitych czynników. Wśród nich znajduje się m.in. powierzchnia ścian i sufitów, stopień skomplikowania prac, rodzaj wykorzystywanych farb czy mas, a także wszelkie dodatkowe czynności poprzedzające właściwy proces roboczy, które są niezbędne, aby w sposób fachowy i skrupulatny przeprowadzić malowanie mieszkania. Cena jednak – niezależnie od wszystkich wspomnianych czynników – wciąż możliwa jest do oszacowania.

W związku z tym na podstronie działu „Cennik” przeznaczonej stricte pracom malarskim i tapeciarskim przygotowaliśmy poglądowe podsumowanie kosztów robocizny przypadających na każdą z wymienionych we wcześniejszej części tekstu usług. Zestawienie to nie obejmuje kosztów materiałów niezbędnych do wykonania prac (ponieważ zależą one od ich ilości oraz jakości), ale bazując na ich cenach w internecie czy marketach budowlanych, dość łatwo oszacować finalną skalę wydatków w związku z określonym przedsięwzięciem.

Oczywiście oprócz cennika orientacyjnego, koszt malowania mieszkania wyliczamy również indywidualnie, w oparciu o informacje przekazane nam przez Klienta. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cennik usług malarskich