Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, polecany projektant Warszawa

Projekty i aranżacje wnętrz

Na życzenie Inwestora możemy zaproponować współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz. Jest to usługa zawierana pomiędzy architektem a Inwestorem i płatna dodatkowo wg honorarium architekta. Inwestor zapoznaje się z dotychczasowymi pracami architekta, a następnie wspólnie opracowują koncepcję aranżacyjną mieszkania lub domu w oparciu o potrzeby i indywidualne preferencje Klienta. Kolejnym etapem jest wybór wykonawcy oraz realizacja projektu.

Wykonaliśmy wiele projektów współpracujących z nami architektów – zachęcamy Państwa do zainspirowania się nimi. W każdym z nich przemyślane zostały różne aspekty: od wykorzystanych surowców i tekstyliów, po oświetlenie. Są to propozycje aranżacji pomieszczeń, które łączą w sobie stylową, surową nowoczesność z domowym komfortem. W naszych „Realizacjach” znajdziecie Państwo zrealizowane przez nas projekty łazienek, apartamentów, mieszkań czy też domów. Chcemy dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, wiedzą i kreatywnymi pomysłami.

Zakres prac projektanta

  • Wykonanie przez architekta całego projektu wnętrza lub częściowego (dodatkowo płatna usługa)
  • Dobór przez architekta odpowiednich materiałów i wskazanie miejsca ich zakupu lub bezpośredni zakup na rzecz i w imieniu Inwestora
  • Nadzór autorski architekta nad wykonawstwem

MabaBud – profesjonalne projektowanie oraz adaptacja wnętrz Warszawa i okolice

MabaBud obecne jest na polskim rynku od 30 lat, co sprawia, że dysponujemy doświadczeniem, zapleczem technicznym oraz personelem, który umożliwia świadczenie usług w sposób profesjonalny i zapewniający naszym partnerom długotrwałą satysfakcję ze współpracy.

Podczas współpracy z Klientem dokładamy wszelkich starań, aby finalny projekt mieszkania lub pojedynczego wnętrza był w pełni dopracowany oraz zgodny z nakreślonymi wcześniej oczekiwaniami. W związku z tym z uwagą wsłuchujemy się w przekazywane przez Państwa informacje oraz z olbrzymią skrupulatnością podchodzimy do tworzenia dokumentacji niezbędnej przy realizacji powierzonych nam zdań. Każdorazowo dostarczamy Państwu szczegółowe rysunki techniczne bazujące na precyzyjnych pomiarach i uwzględniające w ramach siebie wszelkie istotne detale, takie jak np. rozlokowanie płytek czy paneli z uwzględnieniem miejsc ich docinki.

Dodatkowo działamy również w pełni kompleksowo i elastycznie, umożliwiając Państwu wykonanie za naszym pośrednictwem niemal dowolnych, związanych z aranżacją wnętrz w Warszawie zadań. Oznacza to zarówno, że jesteśmy w stanie podjąć się wyzwań o każdym stopniu skomplikowania, jak i że to Państwo decydują o tym, ile konkretnie z zaplanowanych czynności mamy przejąć.

Kompleksowa aranżacja wnętrz Warszawa – co możemy dla Państwa zrobić?

Wykonując dla naszych Klientów projekty wnętrz, staramy się zapewniać im wsparcie w możliwe jak najszerszym zakresie, tak aby finalnie zdjąć z ich barków cały ciężar związany z realizacją planowanego przedsięwzięcia, a pozostawić wyłącznie jego przyjemne aspekty.

H3: W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb oraz wybranego pakietu usług możemy zaproponować m.in.:

– Tworzenie tzw. układów, tj. grafik przedstawiających daną propozycję aranżacji wnętrza od góry. Układy pojedynczego pomieszczenia jesteśmy w stanie przygotować w kilku różnych wariantach, tak żeby zapewnić Państwu dobry pogląd na to, w jaki sposób mogą być rozlokowane w nim poszczególne meble, sprzęt elektryczny czy inne wyposażenie. Dzięki temu, pozostając z Państwem w ścisłej współpracy, relatywnie szybko opracujemy wstępny projekt wnętrza, na podstawie którego będzie można następnie oprzeć wizualizację.

– Opracowywanie wspomnianych wcześniej, szczegółowych wizualizacji danej koncepcji architektonicznej, czyli po prostu projektów wirtualnych pomieszczenia, uwzględniających meble, oświetlenie i wszelkie pozostałe obecne w nim akcesoria. Rozwiązanie tego typu pozwala spojrzeć na przedsięwzięcie całościowo i w sposób naoczny przekonać się o tym, jak będzie prezentować się określona wizja w praktyce.

– Przygotowywanie list koniecznych do zakupienia produktów – kiedy dojdziemy już do pełnego porozumienia w zakresie planowanego do uzyskania wyglądu projektowanego wnętrza, nasi pracownicy stworzą dla Państwa szczegółową listę produktów, uwzględnionych we wcześniej opracowanej wizualizacji. Do każdego z artykułów przypisana będzie jego cena, a także wskazany zostanie rekomendowany dostawca, dzięki czemu łatwo Państwu będzie zorientować się zarówno w kosztach ogólnych, jak i w ich poszczególnych składowych.

– Wsparcie przy zamawianiu niezbędnych produktów – na podstawie przygotowanej przez nas listy docelowe zakupy mogą Państwo przeprowadzić we własnym zakresie lub skorzystać z naszej pomocy. W drugim z tych przypadków nasza firma bierze na siebie pełną odpowiedzialność za pozyskanie niezbędnych mebli, tapet, farb, płytek, podłóg czy wszelkich innych detali koniecznych, aby wcielić w życie określony projekt aranżacji mieszkania czy pojedynczego pomieszczenia.

Na koniec warto również podkreślić, że wszelkie czynności konieczne do przeprowadzania w celu zaadaptowania wnętrza podług wcześniej opracowanego projektu jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie od A do Z. Dzięki temu zarówno samo projektowanie wnętrz, jak i ich remontowanie, wykańczanie „pod klucz” oraz przebudowywanie czy przystosowanie do potrzeb określonej koncepcji mogą Państwo powierzyć jednej kompleksowo działającej firmie.

Cennik usług